Profesyonel Diş Beyazlatma Kiti 4 Jel 2 Şerit 1 LED Beyaz Diş Ağartma Blanchiment Dent Tanden Bleken Blanqueador Diş Bakımı

Yeni ürün

₺61.12

₺74.51

-18%

Etiketler:

Ucuz Profesyonel Diş Beyazlatma Kiti 4 Jel 2 Şerit 1 LED Beyaz Diş Ağartma Blanchiment Dent Tanden Bleken Blanqueador Diş Bakımı, Yüksek Kalite Profesyonel Diş Beyazlatma Kiti 4 Jel 2 Şerit 1 LED Beyaz Diş Ağartma Blanchiment Dent Tanden Bleken Blanqueador Diş Bakımı, Çin Diş Beyazlatma Tedarikçiler


Düzenli diş beyazlatma tedavisi için profesyonel diş beyazlatma kiti Diş beyazlatma dişleri aydınlatır ve lekeleri ve renk değişikliğini gidermeye yardımcı olur. Beyazlatma, en popüler kozmetik diş prosedürleri arasındadır, çünkü dişlerinizin nasıl göründüğünü büyük ölçüde geliştirebilir. Daha fazla insan pahalı diş hekimine gitmek yerine diş beyazlatma kiti ve diş beyazlatma şeritleri ve diş beyazlatma kalemi, vb gibi uygun maliyetli diş beyazlatma ürünleri satın almak ister. Uygulanabilir Kalabalık: Dişler kahve, tütün, genetik, tetrasiklin, gıda boyası, yaşlanma ve dişleri sarkan diğer türlerden lekelenir. Ana Hammadde: 35% karbamid peroksit (% 10% hidrojen peroksite eşdeğer). Diğer Madde: Deiyonize su, gliserin, potasyum sorbat, EDTA, polisorbat 20, trietanolamin, karbonmer, lezzet. Güvenlik Seviyesi: Gıda sınıfı, tıbbi sınıf. Güvenlik Sertifikası: CE, FDA.
Paket İçeriği 4 tüp jel (3 ml başına): 3 diş beyazlatma jeli + 1 duyarsızlaştırma jeli (dişleri hassas olabilecek insanlar için). 2 adet son tasarım termoform ağız tepsileri. 1 adetmini led ışık. 1 adet profesyonel 3D diş gölge kılavuzu. 1 adet gelişmiş ağız tepsileri kutusu. 2 adet diş şeritleri silin. 2 adet E vitamini pamuklu çubuklar. 1 adet İngilizce kullanım kılavuzu.
Diş beyazlatma jeli nasıl kullanılır Preparatları kullanmadan önce: 1. dişlerinizi fırçalayın. 2. dişlerinizi aynada kontrol edin, diş yüzeyinde biriken herhangi bir film varsa, onu çıkarmak için 1 adet diş silme kullanın, çünkü film emaye geçirgenliğini engelleyebilir. Not: 1. dişlerinize özelleştirilmiş tepsileri kalıplamak ve triming en önemli adımdır. Bu jel sadece güzel fit tepsilerle çalışacaktır. Kötü kalıplanmış tepsiler diş etlerinizi yakacak, sonuç olarak jel beyazlamayacak ve diş etleriniz zarar görecektir. 2. diş etlerinizi yakarsanız, yanma hissi 24 ila 48 saat içinde uzaklaşacaktır. Adım 1 kalıp termoplastik ağız tepsileri: 1. bir fincan sıcak su hazırlayın (Sıcaklık hakkında 70 ila 80 santigrat derece ). 2. ağız tepsilerinden birini sıcak suya daldırın 10 ila 12 saniye, Ya da tepsi yumuşayana kadar. Tepsileri aşırı ısınmamaya dikkat edin, ağız tepsileri sıcak suda çok uzun süre kalamaz, Aksi takdirde ciddi şekilde deforme olabilir ve kullanılamaz. 3. ağız tepsisini ağzınıza yerleştirin, üst dişlerinizi kaplayın. 4. ağzınızı kapatın ve tüm havayı ve fazla suyu emin, ağız tepsisi ve dişleriniz arasında emme oluşturun 5. parmaklarınızla, üst dudağınızı dişlerinize karşı bastırarak dişlerinizin etrafındaki tepsiyi yavaşça oluşturun. 6. 10 ila 15 saniye bekleyin ve ağız tepsisini ağzınızdan çıkarın. 7. diş şeklini korumak için ağız tepsisini 10 saniye boyunca bir bardak suya batırın. 8. alt ağız tepsisi için işlemi tekrarlayın.

Marka Adı poseida
boyut orta
Model Numarası Professional Teeth Whitening Kit
bileşen 35% Carbamide peroxide,Deionized Water,Glycerin,Potassium Sorbate,etc
öğe Türü Diş Beyazlatma
NET WT 4 tubes Gel (3 ml per)
4 tubes Gel (3 ml per) 3 Teeth Whitening Gel + 1 Desensitizing Gel
Mouth Trays 2 pcs
Teeth Wipe Strips 2 pcs
Mini LED Light 1 pcs
Range of Application Teeth stain from coffee, tobacco, genetic, tetracycline, food coloring
Security Level Food Grade,Medical Grade.
Security Certification CE,FDA
Shelf Life 24 months
Storage Avoid sunlight and keep in cool area.
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 18cm x 8cm x 5cm (7.09in x 3.15in x 1.97in)

İlgili ürünler